Mamy do zaoferowania kompletne ekonomiczne serwery (wraz z oprogramowaniem) oparte na markowych komponentach.

Jeżeli uzyskaliście Państwo łącze do Internetu (SDI, Neostrada, Internet DSL, Netia lub inne łącze stałe z dowolnym providerem) i chcielibyście, aby każdy z komputerów pracujących w sieci miał dostęp do Internetu, zajmiemy się tym! Nie macie Państwo sieci komputerowej? To też nie jest problem - położymy okablowanie, zmodyfikujemy i skonfigurujemy komputery, słowem otrzymacie Państwo "pod klucz" sieć komputerową z dostępem do Internetu.

Oferujemy również ekonomiczne serwery oparte na markowych komponentach (Intel, Seagate, Kingston) z zainstalowanym Linuxem lub MS Windows Server.
Nasze rozwiązanie to rozwiązanie "pod klucz" - wystarczy podłączyć nasz serwer do sieci lokalnej i już! Możemy logować się do domeny, korzystać z profili mobilnych i współdzielić zasoby, katalogi serwera w sieci.

Nasz serwer posiada 2 dyski twarde, pracujące w mirroringu (macierz raid) - oznacza to, że drugi dysk jest wierną kopią pierwszego i w razie awarii dowolnego dysku posiadamy jego kopię.
Zapewniamy również serwis i opiekę zakupionego serwera oraz całej sieci lokalnej.
Zajmujemy się również kompletnymi instalacjami sieci lokalnych (serwer i stacje) z dostępem do Internetu.

Oczywiście możliwe są inne konfiguracje - prosimy o kontakt serwery@arnet.waw.pl
Nie ma sensu przepłacać i kupować drogie serwery z oprogramowaniem Windows! Na życzenie skontaktujemy Państwa z zadowolonymi użytkownikami naszych serwerów.
Zapewniamy serwis i opiekę zakupionego Sewera i całej sieci lokalnej.

 

  

Blad polaczenia. Skontaktuj sie z obsluga systemu Linkuj.pl
Darmowa reklama - Linkuj.pl